Välkommen till SubjectAid.fi!

Välkommen till SubjectAid.fi!

Så här gör du

1. Välj material

Ange hur många exemplar du vill ha av ett material och lägg materialet i varukorgen.

2. Lägg order

När du beställt alla artiklar du vill ha - gå till den gröna knappen "Visa/Avsluta order", högst upp till höger.

3. Logga in

För att genomföra beställningen - logga in om du är medlem. Annars klickar du på "Bli medlem" och fyller i din leveransadress.

4. Beställ

Genomför din beställning - du får din beställning inom ett par dagar. Helt kostnadsfritt och utan fraktavgifter.

Välj Ämne/Tema

Välj årskurs

Våra medarbetare

Välkommen att kontakta oss.

SubjectAid.fi har även verksamhet i Sverige, Norge och Danmark.  
   

Switchboard: +358 9 5840 0500

 

 

Fredrik

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie

Edvard Lind
Head of Sales

Marita

Marita Renman
Account Manager - Finland

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 42
edvard.lind@utbudet.se marita.renman@subjectaid.fi
   

Linus.png

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Blomman.png

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 35 Phone: +46 8 440 92 37
linus.ketzel@utbudet.se fredrik.blom@utbudet.se
   

Steffie_2.png

Steffie Bergström
Account Manager - Sweden

Sara_2.png

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 40 Phone: +47 45 25 77 28
  +46 8 440 92 38
steffie.bergstrom@utbudet.se sara.pedersen@subjectaid.no
   

Anna.png

Anna Riise-Knudsen
Account Manager - Denmark

 
Phone: +46 8 440 92 34                       
anna.riise-knudsen@edufy.dk  
   

Marketing and Production

 

Mia

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

blank.png

Laura Kämppi
Finland

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 43
mia.lundin@utbudet.se laura.kamppi@subjectaid.fi
   

Johanna

Johanna Silverdal
Finland

Arja.png

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: +46 8 440 92 32                       
johanna.silverdal@subjectaid.fi arja.karjalainen@utbudet.se
   

Kajsa.png

Kajsa-Maria Mörck
Norway

Rebecca.png

Rebecca Rieem Schwartz (Tjänstledig)
Norway

Phone: +46 8 440 92 44              Phone: +46 8 440 92 43
kajsa-maria.morck@subjectaid.no rebecca@subjectaid.no
   

Elin.png

Elin Burefalk
Project Manager

 
Phone: + 46 8 440 92 30  
elin.burefalk@utbudet.se  

 

 

Tillbaka till produkterna

Kontakta oss