Tervetuloa SubjectAid.fin aineistopankkiin!

Tervetuloa SubjectAid.fin aineistopankkiin!

Näin helposti teet tilauksen

1. Valitse aineistot

Valitse haluamasi aineistot ja määrät. Lisää tilauskoriin.

2. Tee tilaus

Kun olet valinnut haluamasi aineistot napsauta ylhäällä oikealla näkyvää ”Näytä/vahvista tilaus”-painiketta.

3. Kirjaudu sisään

Vahvistaaksesi tilauksen kirjaudu sivustolle. Jos et ole jäsen napsauta ”Liity jäseneksi” -linkkiä. Täytä osoitteesi ja tallenna.

4. Vahvista tilaus

Vahvista tilaus – lähetys tulee perille muutaman päivän sisällä. Täysin ilmaiseksi. Emme peri edes toimitusmaksua!

Valitse aihealue/teema

Valitse opetusaste

Henkilöstö

Tervetuloa ottamaan yhteyttä meihin. SubjectAid.fi toimii myös Ruotsissa nimellä utbudet.se ja Norjassa nimellä SubjectAid.no.

 

 

Switchboard: +358 9 5840 0500

 

 

Fredrik

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie

Edvard Lind
Head of Sales

Marita

Marita Asklund
Account Manager - Finland

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 42
edvard.lind@utbudet.se marita.asklund@subjectaid.fi
   

Linus.png

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Blomman.png

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 35 Phone: +46 8 440 92 37
linus.ketzel@utbudet.se fredrik.blom@utbudet.se
   

Kajsa.png

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Sara_2.png

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 44 Phone: +46 8 440 92 38
kajsa-maria.morck@subjectaid.no sara.pedersen@subjectaid.no
   

Anna.png

Anna Riise-Knudsen
Account Manager - Denmark

 
Phone: +46 8 440 92 34                         
anna.riise-knudsen@edufy.dk  
   

Marketing and Production

 

Mia

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

blank.png

Laura Kämppi
Finland

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 43
mia.lundin@utbudet.se laura.kamppi@subjectaid.fi
   

Johanna

Johanna Silverdal
Parental leave

Arja.png

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: +46 8 440 92 32
johanna.silverdal@subjectaid.fi arja.karjalainen@utbudet.se
   

Steffie_2.png

Steffie Bergström
Norway & Denmark

Rebecca.png

Rebecca Rieem Schwartz
 

Phone: +46 8 440 92 40        Phone: +46 8 440 92 43
steffie.bergstrom@subjectaid.no rebecca@subjectaid.no
   

Elin.png

Elin Burefalk
Project Manager

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: +46 8 440 92 30 Phone: + 46 73 200 0646
elin.burefalk@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se
   
   

 

 

Takaisin tuotteisiin

Yhteystiedot