Subjectaid.fi käyttää evästeitä. Klikkaamalla tätä hyväksyt evästeet och käyttöehdot.

Henkilöstö

Tervetuloa ottamaan yhteyttä meihin. Subjectaid.fi toimii myös Ruotsissa nimellä utbudet.se ja Norjassa nimellä Subjectaid.no.

 

 

Switchboard: +358 9 5840 0500

 

 

Fredrik 2020.jpg

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie 2020.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

Arja 2020.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 32
edvard.lind@utbudet.se arja.karjalainen@subjectaid.fi
   

Linus 2020.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden/Norway

Blomman 2020.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 35 Phone: +46 8 440 92 37
linus.ketzel@utbudet.se fredrik.blom@utbudet.se
   

Kajsa 2020.jpg

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Sara 2020.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 44 Phone: +46 8 440 92 38
kajsa-maria.morck@subjectaid.no sara.pedersen@subjectaid.no
   
   

Marketing and Production

 

Mia 2020.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

blank.png

Johnny Westerback
Finland

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 43
mia.lundin@utbudet.se johnny@subjectaid.fi
   

Steffie 2020.jpg

Steffie Bergström
Sweden

Johanna 2020.jpg

Johanna Silverdal 
Norway

Phone: +46 8 440 92 40        Phone: +46 8 440 92 41
steffie.bergstrom@subjectaid.no johanna@subjectaid.no
   

Alva 2020.jpg

Alva Svensson
Customer service

Tom 2020.jpg

Olivia Amlé
Customer service

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: +46 8 440 92 49
alva@utbudet.se olivia@utbudet.se
   

Mickan 2020.jpg

Mikaela Lannerup
Customer service

Erik 2020.jpg

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: +46 8 440 92 44  
mikaela@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se
   

Elin 2020.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

 
Phone: + 46 8 440 92 30  
elin.burefalk@utbudet.se  
   
   

 

 

Takaisin tuotteisiin

Yhteystiedot