Subjectaid.fi käyttää evästeitä. Klikkaamalla tätä hyväksyt evästeet och käyttöehdot.

Tervetuloa SubjectAid.fin aineistopankkiin!

Tervetuloa SubjectAid.fin aineistopankkiin!

Näin helposti teet tilauksen

1. Valitse aineistot

Valitse haluamasi aineistot ja määrät. Lisää tilauskoriin.

2. Tee tilaus

Kun olet valinnut haluamasi aineistot napsauta ylhäällä oikealla näkyvää ”Näytä/vahvista tilaus”-painiketta.

3. Kirjaudu sisään

Vahvistaaksesi tilauksen kirjaudu sivustolle. Jos et ole jäsen napsauta ”Liity jäseneksi” -linkkiä. Täytä osoitteesi ja tallenna.

4. Vahvista tilaus

Vahvista tilaus – lähetys tulee perille muutaman päivän sisällä. Täysin ilmaiseksi. Emme peri edes toimitusmaksua!

Valitse aihealue/teema

Valitse opetusaste

Henkilöstö

Tervetuloa ottamaan yhteyttä meihin. Subjectaid.fi toimii myös Ruotsissa nimellä utbudet.se ja Norjassa nimellä Subjectaid.no.

 

 

Switchboard: +358 9 5840 0500

 

 

Fredrik.jpg

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

 

 

Phone: +46 8 440 92 39  
   
edvard.lind@utbudet.se  
   

Linus.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden/Norway

Blomman.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 35 Phone: +46 8 440 92 37
linus.ketzel@utbudet.se fredrik.blom@utbudet.se
   

Kajsa.jpg

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Sara_2.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 44 Phone: +46 8 440 92 38
kajsa-maria.morck@subjectaid.no sara.pedersen@subjectaid.no
   
   

Marketing and Production

 

Mia.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Laura.jpg

Laura Kämppi
Finland

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +358 9 5840 0500
  +46 8 440 92 43
mia.lundin@utbudet.se laura.kamppi@subjectaid.fi
   

Johanna.jpg

Johanna Silverdal
 

Arja.jpg

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: +46 8 440 92 32
johanna.silverdal@subjectaid.fi arja.karjalainen@utbudet.se
   

Steffie_2.jpg

Steffie Bergström
Norway/Sweden

Rebecca .jpg

Rebecca Rieem Schwartz
 

Phone: +46 8 440 92 40        Phone: +46 8 440 92 43
steffie.bergstrom@subjectaid.no rebecca@subjectaid.no
   

Elin.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: +46 8 440 92 30  
elin.burefalk@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se
   

blank.png

Hannes Othelius
Customer service

 
Phone: +46 8 440 92 36  
hannes.othelius@utbudet.se  
   
   

 

 

Takaisin tuotteisiin

Yhteystiedot